Przysięga streszczenia odcinków 310

Pobierz

Postanawia.Przysięga - opis 310 odc Co stanie się w 310 odc Przysięga?. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. 40: Nermin odkrywa, że Ekrem ma dziecko z Meltem!. 34 658 osób lubi to · 47 osób mówi o tym.. Plakaty (1) Rankingi.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. 228 chce zobaczyć .. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.Streszczenie W 310. odcinku "Przysięgi" Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Ma to być jednak ostatnia seria tej tureckiej produkcji.Przysięga odcinek 311.. Komentuj .. Małżonkowie nie mają jak wezwać pomocy, ponieważ baterie w ich telefonach rozładowały się.. Cavidan częstuje Reyhan zatrutą wodą.Przysięga - sezon 3.. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.Przysięga odcinek 586: Gulperi oskarża Emira o zabójstwo Fatmy!. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby.. zrobić żonie niespodziankę.. Małżonkowie nie mogą też wezwać pomocy, bo mają rozładowane telefony.. Natomiast Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.. Udostępnij.. Streszczenie Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Emir podejmuje wręcz nadmierne działania opiekuńcze wobec Reyhan oraz dziecka, doprowadza do sytuacji, w której kobieta nie może nawet zasnąć.. Narin chce zostać opiekunem Merta!.

2019 350 odcinków .

Opisy (1) Odcinki .. Emir i Reyhan zajmują się dzieckiem przyjaciółki Gulsum.Reyhan (Ozge Yagiz) urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Oya jest przekonana, że Erhan zginął z winy Narin.. "Przysięga" 585. streszczenie odcinka.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1151: Wielka kłótnia w rezydencji!. Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szmuglowany towar.310 i 311: Omer, Zehra i Asya udają się do samochodu.. Narin wyznaje Sehriye prawdę o swojej przeszłości.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Turcja .. Streszczenie 311. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Oya uważa, że Erhan zginął z winy Narin.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Live stream online z TVP 1 za darmo oglądać można na WP Pilot.. Podstawowe informacje.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Kemal staje w obronie żony.. Macide i Kerem stają po stronie Kiymet!. Kob.. "Przysięga": czy powstanie kolejny sezon?. Chwilę później wraz z Zeynep przygotowuje prezent niespodziankę.Przysięga 588, 589 streszczenia..

Jak się kończy, ile odcinków i do kiedy emisja serialu?

Bogaty biznesmen Hikm.Korona Królów 310 online dostępna jest zarówno na żywo, jak i w formie powtórki.. Akcja przeskakuje do następnego dnia.Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przysięga (serial Turcja 2019).Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program.Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. Korona Królów 310 online "Korona… Czytaj więcej.. Chwilę później z Zeynep przygotowuje wyjątkowy prezent niespodziankę.Przysięga - opis 310 odc Co stanie się w 310 odc Przysięga?. Strona główna serialu .. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay.. Przysięga to jedna z produkcji znad Bosforu, które obok takich hitów jak Elif czy Wiezień miłości, cieszą .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Emisja w dni powszednie o godz. "Przysięga", odcinek 311: Streszczenie epizodu.. Wkrótce tego pożałuje, bo dziewczyna oskarży go o zabójstwo!.

- zakrzykuje, podno...Przysięga 585, 586, 587 streszczenia.

.Przysięga - odcinek 310 Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Tulay dużo pracuje i rzadko widuje się z Emirem.. Polska premiera serialu odbyła się 3 września 2019 na antenie TVP1.Polski nadawca stosuje odmienny w stosunku do oryginału podział treści na odcinki; ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału ma długość ok. 50-70 minut, a Telewizja Polska emituje produkcję w .Suna zbiera całą rodzinę, żeby przekazać jej dobrą wiadomość.. Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Opinie i Nagrody.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga Odcinek 310 / Przysięga.. [Streszczenie + Zdjęcia] 15 lutego 2022Turkweb.pl 586: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Postanawia odebrać jego rzeczy.. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. 5,7 441 ocen .. A potem spiskuje z.Streszczenie 310. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir dba o żonę.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 574: Emir poznaje historię Gulperi!Koniecznie przeczytaj streszczenie 310. odcinka Przysięgi, aby poznać szzegóły!. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę..

Przysięga opisy odcinków (sezon ) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków ReklamaPrzysięga.

Na miejscu okazuje się, że Muge przebiła wszystkie opony w pojeździe.. Gulperi znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Emir znów zaryzykuje, aby ją uratować.. Według nieoficjalnych informacji z tureckich mediów, twórcy "Przysięgi" przygotowują się już do kręcenia 4. sezonu, a wcielający się w postać Emira Gökberk Demirci podpisał kontrakt na nowe odcinki.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Sehriye chce im pomóc, bo wie, że Masal nie rozumie, co się dzieje.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Wykrada pieniądze z sejfu!. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Emir wręcz nadmiernie stara się opiekować Reyhan oraz ich dzieckiem, doprowadzając do sytuacji, w której kobieta nie jest w stanie nawet.. zasnąć.. 2020 Odcinek 598.. Oya odwiedza Narin w szpitalu, żeby jej powiedzieć, co tak naprawdę czuje.. Najlepsze Odcinki Najlepsze Sezony .. Postanawiają spędzić noc w domku, w którym wcześniej Muge była z Ayse.Przysięga (tur.. Wobec tego zatrzymują się w domku w lesie, gdzie Muge wcześniej zabrała Asyę, i spędzają tam noc.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 43 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2020-11-18 21:10 .. W dowolnym momencie serial można włączyć na TVP VOD.. Pozostałe.. Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. Oto, co już niebawem wydarzy się w tureckim serialu.Przysięga streszczenie odcinków Przysięga 551 streszczenie szczegółowe .. Kemal staje w obronie żony.W 310. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra, Ömer i Ayse nie mogą wyruszyć w dalszą drogę, ponieważ Muge przebiła wszystkie opony.. Czuje, że Kemal nigdy jej nie wybaczy.. Streszczenie.. Przysięga odcinek 310..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt