Przeczytaj historyjkę ze strony 48 w podręczniku i uzupełnij luki właściwymi wyrazami

Pobierz

9 Zanim przeczytasz tekst do zadania 9, przeczytaj słówka ze słowniczka ze str. 69 (sporting events do końca).. autor: ~duner 8.2.2022 (02:29) Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że tęsknota uszlachetnia człowieka Przedmiot: Język polski / Gimnazjum.Quizlet is a lightning fast way to learn vocabulary.Zad.. Język angielski.. 06.02.2022 o 17:10 rozwiązań: 0; wawek454 Matematyka Okręgi wpisane w trójkąt 06.02.2022 o 14:49 rozwiązań: 1; szymonidas1232 Język Polski Dopisz scenę do komedii .Uzupełnij w zeszycie tabelę z ćw.1/80 niebieskimi wyrazami z quizu.. Z adanie dodatkowe dla chętnych s. 59 ćw.. Możesz włączyć nagranie na eDesku.. Naklejkę znajdziesz na końcu książki w punkcie 6.. Wykonaj Zad.1.. Wykonaj w zeszycie polecenie nr 3 i 4.. Skorzystaj ze słowniczka w ćwiczeniach .. Przetłumacz i zapamiętaj.. I tempi passano…Przypomnij sobie jednostki ze strony 35.. 26.05.2020 Temat: Moje ulubione piosenki anglojęzyczne.. Otwórz ćwiczenia w kratkę na str. 56.. Przeczytaj ze zrozumieniem opowiadanie J. Jerzykowskiej i W. Karwackiego "W bibliotece" P. str. 62.. Słówka zapisz w podręczniku ołówkiem.. Ćwiczenia 1-3 str. 80Przeczytaj tekst i uzupełnij go brakującymi formami czasowników podanych w nawiasach.. W dowolnym momencie swojej pracy możesz .Wyszukiwanie w wierszu wyrazów rymujących się z wyrazem cielę i zapisywanie ich w zeszycie..

Przeczytaj historyjkę ze strony 48 w podręczniku.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.Pamietamy, że zwierzęta mają różne diety.. Przeanalizuj i rozwiąż zadania w podręczniku str. 77 .. Sprawdź swoje umiejętności i zrób zadania "Check yourself" w zeszycie ćwiczeń na str. 74 i 75.Zachęcam do korzystania ze strony Epodreczniki.pl .. Look at exercise 9 and write, czyli należy uzupełnić zdania wyrazami z ramki zgodnie z obrazkami w ćwiczeniu 9.. Przeczytaj wyrazy jak najszybciej K. s. 83 ćw.. Zadania: 1, 2, 6 i 7 wykonaj w .JĘZYK ANGIELSKI - Szkoła Podstawowa w Karścinie.. Dokończ rysowanie szlaczka zad.4 Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło zad.5 Przepisz zdanie i uzupełnij je hasłem z krzyżówki.. UWAGA!. Przepisz przykłady ze strony 36.. Przeczytać notatkę strona 35.. W dowolnym czasie przeczytaj tekst P. s. 78 .. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Wykonaj w zeszycie zadania 5,8 na stronie 51.. 8x=3000g .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 1)Posłuchaj Adele i uzupełnij luki w tekście piosenki wybierając właściwy wyraz.. Przypominam, że skala 1:1 to skala rzeczywista, która przedstawia przedmiot w rzeczywistości.. Wykonaj zadania w KM.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu..

Przeczytaj tekst na stronie 82 w podręczniku ...Przeczytaj tekst ze strony 186.

JĘZYK ANGIELSKI.. Nauczcie się czytać czytankę z podręcznika ze strony 52, pamiętajcie, że tekst czytanki jest nagrany na płycie dołączonej do podręcznika ( numer nagrania zapisany jest na górze strony).. Popatrz do książki na stronę 59 i przeczytaj zdania w zadaniu 17.. Skala 1:2 to przedmiot rzeczywisty pomniejszony 2 razy.. Iloczyn to wynik mnożenia 2 x 7 = 14.. 25mA kl=0,5 ->18,5mA miernik Przedmiot: Fizyka / Studia.. Nie zm … ieniaj formy podanych wyrazów.. Nauczyć się je na pamięć.. Odpowiedz pisemnie na pytania z ćw 2 i 3/str 74; Przeczytaj the speaking box (ćw 4/74) wypisz nowe zwroty i zapamiętaj je.zad.. Podręcznik akcentuje elementy realioznawcze, co ułatwia dostrzeganie różnic kulturowych.Bardzo prosze o rozwiazanie tych zadań 5.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Skala 3:1 to znaczy, że przedmiot rzeczywisty został zwiększony 3 razy.Pliki cookies związane z funkcjami społecznościowymi pozwalają łączyć się z serwisami społecznościowymi i udostępniać w nich treści ze strony macmillan.pl.. Zadania rozwiązywać w zeszycie.. poziom A i poziom B str.137 oraz zad.7 str. 138.. I to wszystko J. Tutaj podaję odpowiedzi do ćwiczeniówki ale proszę abyście sprawdzili dopiero po ich wykonaniu: Zadanie 9: 1-a, 2-b, 3-b, 4-a..

Przeczytaj dialog na str. 74 w podręczniku, wypisz nowe wyrazy i zwroty z ramki pod dialogiem.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.W podręczniku przedstawiono święta, zwyczaje i obyczaje, a także kulturę młodzieżową i alternatywną.. 1 Podpisz obrazki wyrazami z ramki zad.2 Uzupełnij luki małymi i wielkimi literami w nazwach związanych z treścią legendy zad.3.. Z postaciami występującymi w podręczniku uczniowie mogą się identyfikować, ponieważ mają one podobne zainteresowania i problemy.. Zaplanuj poszczególne etapy pracy- właściwie dobierz narzędzia do obróbki papieru, zaplanuj kolejność czynności technologicznych, oszacuj czas ich trwania i wykonaj zaprojektowany przez siebie album.Przeczytaj w podręczniku Przykłady str.136 (poziom A,B) Zapisz notatkę jak mnożymy ułamek dziesiętny przez 10,100,1000.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Zaśpiewaj razem z Adele .. 8.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Wykonaj ćwiczenia w kartach pracy s. 60,61 .. 1 In the past, my uncle voted in every election.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Wpisz do zeszytu definicję przysłowia ze strony 186.. Temat: Dzielenie ułamka przez 10,100,1000, … Przeczytaj w podręczniku Przykłady str.137 (poziom C,D)Zadanie 10.. Matematyka .. Zeszyt ćwiczeń str. 52 zad..

Uzupełnij je właściwymi wyrazami.

Ćwiczenia językowe ze zwierzętami w tle - zdrobnienia, porównania, ćwiczenia ortograficzne.. Wykonaj ulubiony zestaw ćwiczeń gimnastycznych.. Nagranie eDesk CD2 nr 20.. Utrwalcie słownictwo opisujące elementy twarzy (podręcznik str. 51) KL.II.Temat: Rysowanie przedmiotów w skali.. Lekcja 1.. Tego, co jest napisane czcionką pochyłą (kursywą), nie wpisujemy do zeszytu.Przeczytaj w podręczniku uważnie cały temat, w którym dowiesz się jak zaplanować i wykonać te zadanie s. 74-75.. Pliki cookie związane z treściami reklamowymi (należące do stron trzecich) gromadzą informacje, dzięki którym reklamy zarówno na stronie macmillan.pl jak i poza nią są zgodne z zainteresowaniami użytkowników.2.. Przeczytaj notatkę strona 48-49.. Temat: Obliczamy iloczyny i ilorazy - powtórzenie.. Podawanie przykładów zabawnego zastosowania cielęcego ogona - rysowanie wybranego pomysłu-praca plastyczna na kartce.. Zapisz w zeszycie 7 znanych ci przysłów, jedno z nich przedstaw w formie rysunku.. Jeśli według Ciebie dobrze wykonałeś/aś dzisiejsze zadania, wklej sobie w nagrodę naklejkę w kółku na str.49.. Zrób zdjęcie z zeszytu i prześlij na adres Proszę zapisywać tematy w zeszycie z datami.. 2.Popatrz na obrazki i przeczytaj historyjkę "The dinosaur" ze str. 119 w podręczniku.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj historyjkę że strony 48 w podręczniku i uzupełnij właściwymi wyrazami malenka123456 malenka123456 13.12.20186.. Przeczytaj opis gry.desenek Język Polski W imieniu konsula Mr. Izaaka Falconbridge napisz list do przyjaciela, w którym opiszesz spotkanie ze Skawińskim i scharakteryzujesz starego bohatera.. 0 rozwiązań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt