Streszczenie lektury doktor dolittle i jego zwierzęta ostrzeżenie szczurów

Pobierz

7.Przygarnięcie krokodyla i ponowna utrata pacjentów.. 2.Przygarnięcie wielu zwierząt.. Głównym bohaterem lektury jest Doktor Dolittle.. 2013-03-02 17:29:36Doktor Dolittle i jego zwierzeta Brakujące słowo.. Pierwszy link, którego tytuł brzmi Filmy pokaże 3 "ilustracje" z książkami o Doktorze Dolittle.. 5.Przypłynięcie piratów.. Co nosił na głowie doktor Dolittle?. wg Panikarolina.Wpisz w gogle tytuł "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Ostrzeżenie szczurów i naciśnij enter Otworzy się kilka linków.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Siostra doktora , Sara, prowadziła mu gospodarstwo, a ogrodem doktor .Doktor Dolittle - 12.. Na podstawie tego planu mam napisać opowiadanie "Ostrzeżenie szczurów" , pamiętając o wstępie,rozwinięciu i zakończeniu.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Plan wydarzeń.. O ile to możliwe, przeczytaj rozdział czternasty książki H. Loftinga "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" pt. "Ostrzeżenie szczurów" oraz rozdział piętnasty pt. "Smok z Magherbu".. Ostrzeżenie szczurów.. No właśnie.. Ostrzeżenie szczurówAutor: Hugh LoftingCzyta: Tomasz KnapikRealizacja: Fundacja Słowo i Kropka 2020 Wesprzyj nas na Patronite: krótkie.. Dawno temu na krańcu małego angielskiego miasteczka Puddleby mieszkał doktor medycyny Jan Dolittle.. 3.Utrata pacjentów.. - Holowanie statku przez jaskółki., 2.. Doktor Dolittle praktykuje zawód lekarza.2..

Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

Przypomnij sobie rozdział czternasty - "OSTRZEŻENIE SZCZURÓW" z książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Ciągnięcie statku to niełatwe zadanie.. To spowodowało, że pacjenci bali się do niego przychodzić (np. w ogródku był krokodyl), więc doktor Dolittle zajął się leczeniem zwierząt.. - Wpłynięcie do zatoki na odpoczynek., 3.. Dom, w którym mieszkał, nie był duży, za to otoczony wielkim ogrodem.. Gdzie mieszkał doktor?. 2009-11-08 14:42:31 streszczenie przygód sherlocka holmesa 2011-01-28 17:41:49 Proszę o dokładne streszczenie szczegółowe książki "Podróże Doktora Dolittle ".. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Ostrzeżenie szczurów.. Pacjenci rezygnują z usług doktora ze względu na jego zwierzęta.3.. 1.Wykonywanie zawodu lekarze.. Postać potrafiącego rozmawiać ze zwierzętami doktora po raz pierwszy pojawiła się w listach do dzieci, które Hugh Lofting słał do domu z okopów .Temat: Dlatego po dwóch czy trzech godzinach skrzydła jaskółek osłabły, a ich oddech stał się krótki.. Znali go i szanowali wszyscy mieszkańcy miasteczka.. Udostępnij.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa ostatnie punkty s. 50 Odpowiedzi z testu napisz w zeszycie tak: 1b, 2… (proszę przesład) Test sprawdzający znajomość lektury -"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.plan wydarzeń.docx na koncie użytkownika wiktorb1x • folder Doktor Dolittle i jego zwierzęta • Data dodania: 11 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta!.

Doktorowi zaczyna brakować pieniędzy.4.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie, plan wydarzeń.

Akcja opowiadania rozpoczyna się w małym angielskim miasteczku, położonym nad rzeką Marsh- Puddleby.. Ocena 5 / 5 383 opinie.. 9 ,55 zł.. Doktorowi zaczyna brakować pieniędzy.4.Doktor Dolittle - Hugh Lofting - Plan wydarzeń.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. 6.Poznanie języka zwierząt dzięki papudze Polinezji.. Otwórz podręcznik na stronie 58 i 59. Przyjrzyj się uważnie historyjce .Napisz opowiadanie doktora dolittle ostrzeżenie szczurów 18 stycznia 2021 01:57 Teksty Dolittle i jego zwierzeta • Data dodania: 30 kwi 20131.. 2009-11-08 14:42:31; streszczenie przygód sherlocka holmesa 2011-01-28 17:41:49; Proszę o dokładne streszczenie szczegółowe książki "Podróże Doktora Dolittle ".Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Plan wydarzeń.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta (oprawa twarda) Pokaż wszystkie (71) Pokaż mniej.. Co zrobić, by próbowało pisać, choć tego nie lubi, bo trudne, bo brzydko wychodzi, bo po co.. - Ostrzeżenie i ucieczka szczurów.Powieść zatytułowana "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" po raz pierwszy opublikowana została w 1920 r. Można się jednak domyślać, że sam jej zamysł powstał znacznie wcześniej..

... Zobacz podobne quizy: #doktor #dolittle #lektura #test .

( cylinder, czyli kapelusz) 4.Lista plików.. 8.Brak pieniędzy i wyprowadzka siostry.Lapbook o "Doktorze Dolittle", czyli o nauce pisania.. Wykreował go Hugh Lofting, brytyjski pisarz żyjący w latach .. ''doktor dolittle i jego zwierzeta'' z czego czerpali wode na wyspie,kto dostal okulary od doktora.. Książka zawiera pełen tekst lektWydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Wtedy statek Dolittle'a zatrzymał się na jednej z mijanych wysp, gdzie można było znaleźć wiele jedzenia i nieco odpocząć.. Skomentuj.. Pierwszy tom zatytułowany "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" zapoczątkował całą serię o przygodach niezwykłego lekarza, liczącą łącznie 14 pozycji.. Z wysyłką od 16,54 zł.. Klasa 2 Klasa 3 Polski.. Książki.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Macie może streszczenie książki,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta"Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Plan wydarzeń..

Wysłały doktorowi wiadomość, w którejZwierzęta!

Jaskółki, mimo szczerych chęci, bardzo szybko poczuły zmęczenie.. 4.Zmiana zawodu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Doktor Dolittle to znana postać doktora, który rozumiał mowę zwierząt.. 1.Wykonywanie zawodu lekarze.. Doktor Dolittle I Jego Zwierzęta Hugo Lofting.. Ale w tym jednym przypadku sprawdziło mi się zrobienie lapbboka z lektury, którą właśnie czytałyśmy - "Doktora Dollitle i jego .1.holowanie statku przez jaskółki.. 5.Rozpoczęcie leczenia zwierząt.. Proszę wybrać, która będzie trwać 13 min 52 s. Wysłuchaj fragmentu lektury o ostrzeżeniu szczurów .Doktor Dolittle i jego zwierzęta Autor: Hugh Lofting.. 1.Wykonywanie zawodu lekarze.. Jak zachęcić dziecko do pisania?. 7.Odpłynięcie doktora Dolitte.. Doktor Jan Dolittle mieszkał na .Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Doktor Dolittle i Jego Zwierzęta (02) Mowa Zwierząt.32 ,75 zł.. W małym angielskim miasteczku Puddleby mieszkał ubogi doktor, który zajmował się co prawda leczeniem ludzi, ale kochał zwierzęta i zawsze miał ich pełno w domu.. 2.Przygarnięcie wielu zwierząt.. 4.Zejście ze statku.. 6.Zajęcie statku przez doktora Dolitte.. wydanie ilustrowane.. 2.Wpłynięcie statku do zatoki.. 3.Rozmowa ze szczurem.. 33 ,89 zł.. Jego papuga nauczyła go rozumieć mowę zwierząt i .Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie utworu Hugh Loftinga.. 2.Przygarnięcie wielu zwierząt.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proste, świąteczne łamigłówki, które sprawdzą T.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Niezweryfikowane.. Doktor Dolittle praktykuje zawód lekarza.2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt