Przeczytaj artykuł o kawiarni miau cafe oraz zasady

Pobierz

Jeśli chcecie wybrać się do lokalu, w którym zjecie smacznie, niedrogo i w miłej atmosferze, a przy tym komuś pomożecie - świetnie.Miau Cafe, Warszawa.. Postanowiłam pójść najoczywistszą ścieżką, czyli połączyć biznes z pasją.. Za pośrednictwem strony wspieramto.pl zebrano na ten cel 68 tysięcy złotych.. Kawiarnia podzielona jest na dwie części - w jednej składamy zamówienie, a w drugiej .. Miau Cafe - pierwsza warszawska kawiarnia z kotami.. Tutaj napijesz się kawy, pogłaszczesz kota, a przybłędy znajdą dom Karolina Kowalska 4 sierpnia 2015, 9:58Pierwsze, jedyne i niepowtarzalne miejsce w stolicy gdzie możesz napić się najlepszej kawy w. OSKAR PIASECKI - współwłaściciel otwartej niedawno na toruńskiej starówce pierwszej kociej kawiarni Neko Cafe.Właścicielka pierwszej w Warszawie kociej kawiarni zatrudniała pracowników bez umowy, prawdopodobnie stosowała wobec nich mobbing - wynika z informacji byłych pracownic Miau Cafe.. Pierwsze, jedyne i niepowtarzalne miejsce w stolicy gdzie możesz napić się najlepszej kawy w towarzystwie kotów :)Kawiarnia Miau Cafe otworzyła się na Mokotowie.. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii.Jej zdaniem cała sprawa negatywnie wpływa na jej lokal, a także na jej osobę.. W internecie pojawiło się bowiem oświadczenie byłych pracownik .Miau cafe w warszawie.. W przypadku Miau Café dochodzi jednak jeszcze jeden ważny element oceny całej sprawy..

"Opinie dotyczące kocich kawiarni są podzielone.

- Kochani, już niedługo otwieramy lokal na Naruszewicza 30 .W związku z tym można łatwo dostosować go do funkcjonowania w takich miejscach jak kinowe multipleksy, dworce, lotniska.. Nie wykluczamy więc możliwości otwierania swoich Cafe Nescafe w takich miejscach.. [ZDJĘCIA] Ulica Naruszewicza 30, tuż przy wyjściu z metra Wierzbno.. Ten adres powinni zapamiętać wszyscy wielbiciele kotów.. Warszawska Miau Cafe powstała dzięki darczyńcom.. Do Miau Cafe udaliśmy się w sobotę, w pierwszym tygodniu funkcjonowania lokalu.. Teraz .Wyróżnia się również pysznymi domowymi wypiekami oraz obowiązkową rezerwacją w przypadku przyjścia z dzieckiem do 10 roku życia.. Zjedz obiad i pomóż.. ul. Adama Naruszewicza 30/u2, Warszawa.. O zdanie w tej sprawie zapytaliśmy Oskara Piaseckiego, współwłaściciela Neko Cafe oraz Lidię Jarosz, prezeskę Fundacji Kot.. Ul. Naruszewicza 30, 02-627 WarszawaZakaz wstępu dzieci do kociej kawiarni "Miau Cafe" ‹ wróć Wczoraj na Facebooku kawiarni pojawił się post o zmianie regulaminu.. O kociej kawiarni stało się głośno jeszcze przed .Wyobraź sobie ze jesteś na wakacjach napisz pocztówkę 1.Napisz gdzie jesteś,jaka jest pogoda 2.. Co zobaczyłeś tam 3.Napisz co dziś robisz UWAGA: użyj Dear i See you soonMiau Cafe, kawiarnia, która służy jednocześnie za dom dla siedmiu adoptowanych kotów, nie zaczęła tego roku szczęśliwie..

Nasz fotoreporter był obecny na otwarciu "kociej kawiarni".

Piękna akcja prowadzona przez warszawskich restauratorów Tu zjesz i pomożesz.. Punkt obowiązkowy dla miłośników mruczków!. - Z uwagi na skalę zjawiska, zdecydowana jestem podjąć wszelkie kroki prawne dla ochrony moich dóbr osobistych oraz dobra prowadzonej przeze mnie działalności w postaci kawiarni Miau Cafe - podkreśla właścicielka.Miau Cafe.. Do środka zapraszała niepozorna tabliczka i… potężny tłumek zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.. O kawiarni pisałam na poprzednim blogu, ale zawsze warto przypomnieć, o co chodzi Lokal mieści się na warszawskiej Woli i rezyduje w nim 6 kotów.. Kocia kawiarnia składa się z dwóch .Kocie Kawiarnie stały się na całym świecie nie tylko miejscem spotkań kociarzy, ale nieodłączną częścią ich miejskiego życia.. Natomiast w Gdańsku można się wybrać do Kotka cafe (Stary Rynek Oliwski 19), gdzie poza cieszeniem się urokami kociej kawiarni, jest możliwość zakupu kocich gadżetów takich jak kubki, torby i koszulki.Na co dzień brakuje mi zwierząt, więc wczoraj wybrałam się na urodzinowe ciacho do Miau Cafe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt