Przeczytaj tekst z ktorego usunieto cztery zdania wpisz w luki

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Wpisz w luki 3.1.-3.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunieto trzy zdania.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. dwa zdania zostaly podane dodatkowo i nie pasuja do Žadnej luki.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. It hasPrzeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Wpisz w luki 8.1.-8.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; Przeczytaj poniższy tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. JĘZYK ANGIELSKI - ROZSZERZENIE - ten przedmiot zaplanowano na piątek, 19 kwietnia.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). I z nami sprawdziciePrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2011-09-18 15:50:51Strona 6 z 13 Zadanie 6.. Wpisz w każdą lukę 4.1.-4.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Strona 8 z 13 MJN-1P Zadanie 7.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w luki (5.1.-5.4.). Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Zadanie 4 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47 Przeczytaj tekst wypełnij luki 1 -6 wybierając jedną z odpowiedzi A-C 2017-04-03 19:11:18Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania..

(4 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Wpisz w luki 1-4 litery, którymi oznaczono brakujące fr… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Tutaj zna Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. THE PERSON WHO BELIEVED IN ME A. wasEXAM TASK Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2018-11-10 12:15:46EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018.. Wpisz odpowiednie litery w luki.. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy tekst..

BITTY BATPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Uwaga!. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Uwaga!. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. EIN INTERVIEW MIT BASTIAN SCHWEINSTEIGERPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. >> Jim Ferguson's travel blog <

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.MJA-1R Strona 5 z 15 Zadanie 5.. (0-5) Przeczytaj tekst.. O godzinie 9 podstawa, o 11 rozszerzenie.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi ponizej (a-d) tak aby byl on spojny i logiczny.. Wpisz w luki 1-4 litery , którymi oznaczono brakujące zdania [ A-E] , tak aby otrzymac logiczny i spójny tekst .. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). A NOISY PARROT Parrots make wonderful family pets.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Zadanie egzaminacyjne: przeczytaj tekst , z którego usunięto cztery zdania .. jedno zdanie zostało podane dodatkowo ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt